Опубліковано

Коктейль Rum Runner на компанію в Докері

Зустрічайте великий коктейль Rum Runner для трьох з трьома видами рому в поєднанні з фруктово-ягідними лікерами! Це МЕГА КОКТЕЙЛЬ!

Історія коктейлю почалась в 50-ті роки в популярному барі Tiki Holiday Isle в Ісламораді, штат Флорида з простої випадковості.  За легендою бармену необхідно було звільнити місце на своїх полицях для нових пляшок і він взяв всі залишки які були, змішав і так народився Rum Runner 🙂 І ми дякуємо йому за це, адже  це надзвичайний напій, наповнений фруктами і ромом.

Існує безліч інтерпретацій напою, в нас же за основу береться три види рому, які служать приємною основою для всіх фруктів. Це:

  • світло-солом’яний ром Havana Club Anejo 3 Anos з приємними нотками ванілі, шоколаду та диму. В 1996 в Лондоні на конкурсі “The International Wine&Spirits Competition” цей ром завоював срібну медаль;
  • золотий Havana Club Anejo Especial з гармонійною карамельної солодкістю, пікантними тютюновими тонами, приємною гіркотою апельсинової цедри і ванільними нотками. Він м’який, оксамитовий і зрілий на смак, що робить його не тільки воістину розкішним компонентом преміальних коктейлів, але і прекрасним самостійним напоєм, насолодитися яким потрібно неквапливо і з захватом.
  • темний ром Havana Club Anejo 7 Anos справжня легенда серед видів рому, якість якого була відзначено експертами вже більше як 20 років тому. Смак зрілої ванілі, доповнений стриманими кокосово-карамельними нотками в поєднанні з тонами дуба і відтінками кедра.

Окрім рому до складу коктейлю входять лікер Creme de Banane, лікер Creme de Mure, апельсиновий сік, ананасовий сік і додаткові секретики бармена.

Тож вперед в Докер насолодитись неймовірним смаком! І взагалі, мережа Докер славиться великою різноманітною картою коктейлів як класичних, так і авторських! Обирайте, куштуйте і відривайтесь!

Забронювати столик можна за телефонами:

044 537-13-40
050 358-55-13