Опубліковано

30 травня The Hypnotunez в Докер паб на Оболоні

The Hypnotunez, гипнотюнз, гипнотюнс

Свінг – неповторне запальне почуття, що дало назву цілій епосі джазової історії. Уявіть його у поєднанні з класичним роком та джаз-панком – це унікальна провокативна суміш, яка ламає всі стереотипи! The Hypnotunez – саме той гурт, який грає цю жагучу суміш і намагається об’єднати ці музичні напрямки у свій власний стиль під назвою свінгкор.

Трошки про колектив…

Гурт The Hypnotunez – вихідці з Вінниці.  Гурт заснував фронтмен Гера Луїдзе у 2013 році, однак лише в 2016 році колектив знайшов свою хвилю і “порвав” публіку живим, яскравим та темпераментним звучанням. Назва походить від «hypno-», що має означати «гіпнотичний», і «tune» — мелодія, мотив. Це дійсно зріла інтелектуальна музика, яка гіпнотизує.

Що кажуть про свій стиль учасники гурту The Hypnotunez: “На зв’язку The Hypnotunez, ми граємо jazz-punk і swingcore, ми граємо прогресивний свінг. Вся наша команда висловлює подяку вам за те, що своєю підтримкою і інтересом ви даруєте нам можливість виходити на новий рівень виконання і організації наших шоу!”

The Hypnotunez знають не тільки в Україні, а й в Європі. Вони вже підкорили сцени багатьох країн: Польщі, Німеччини, Чехії, Франції,  Угорщини, Молдови, Білорусі. Давайте і київська публіка покаже свою підтримку і любов до гурту 30 травня в Києві в Docker pub! Чого вечером сидіти вдома, якщо можна зарядитись неймовірною енергетикою! Квитки від 175 гривень!

Придбати квитки на гурт  The Hypnotunez 19 травня в Києві

Docker pub – Київ, Богатирська,25 (Оболонь)

Четвер, 30 травня. Початок о 20:00

Зарезервувати столик Ви можете за телефонами: 050 358-55-13 або 044 537-13-40

Чекаємо Вас на зустрічі з талановитими, неймовірно харизматичними музикантами The Hypnotunez, це буде вибух емоцій!

Нагадуємо, що весь персонал Docker pub – від кухні до барменів працює до 5:30 ранку, тому спрага і голод Вас не застануть. Ви попередньо можете ознайомитись з пропозиціями бару та кухонного меню, крім того в Докері дії спеціальна пропозиція освіжаючих напоїв та великий вибір коктейлів.