MARLEN

The event has already taken place

Description

Довгоочікувана презентаці альбому “Мрія” вже цієї осені у твоєму місті! 

 20го жовтня 2019 у Докер Паб о 19:00 відбудеться презентація альбому «Мрія» в рамках всеукраїнського туру.

 MARLEN – унікальний музичний проект, яскраві представники нової української музики, які впевнено крокують своїм шляхом та прикладом доводять, що головне – бажання і одна мета на всіх!

 MARLEN – учасники популярного шоу Х-Фактор. Їх творчість зрозуміла і близька шанувальникам, та визнана експертами, що високо оцінили їх потенціал, адже тільки найкращі виступи можуть відзначитися «мурахами по шкірі» у К.Меладзе та «прокачати» Ю.Саніну (The HardKiss).

 «Проекти – це міцний поштовх для музикантів, але головне, що ти робиш після проекту, тому що дуже легко розчаруватись і покинути все! Але це не про нас! Ми продовжуємо експериментувати та вдосконалюватися» – ділиться фронтвумен Яніна Жеман.

Пісні у нас різноманітні, ми експериментуємо, пробуємо свої сили у різних напрямках – від легкої танцювальної поп-музики до змістовних рок-балад.

Під наші композиції можна як весело провести час на танцполі, так і присвятити лірику коханій людині.

Яніна Жеман має унікальний тембр голосу і дуже сильну енергетику, тому, кожен у залі потрапляє під вплив цієї тендітної, але сильної духом дівчини, адже як каже сама Яніна головне, коли стоїш на сцені – це викликати емоції!