Дата: 24.02.2022

Ахтем Сеітаблаєв

Захід вже відбувся

Опис

24 лютого в Docker-G pub відбудеться творча зустріч із Ахтемом Сеітаблаєвим – українським режисером, актором театру та кіно, сценаристом та ведучим, заслуженим артистом АР Крим. Однією із робіт якого є кінострічка про депортацію кримськотатарського народу «Хайтарма», де було зіграно головну роль – видатного льотчика Амет-Хана Султана.

Найбільш знакова робота Ахтема Сеітаблаєва – фільм «Кіборги» про події в АТО, який вийшов на екрани наприкінці 2017-го.

“Мирний – 21” – фільм про Луганський прикордонний загін, який у червні 2014-го дві доби відбивав атаку проросійських бойовиків. Історія про довіру і недовіру, показана на прикладі бійців, яких сепаратисти і російські спецслужби безуспішно намагалися змусити зрадити свою країну.

Протягом творчої зустрічі глядачі матимуть змогу поспілкуватися з Ахтемом Сеітаблаєвим, почути від нього історії з творчого життя та поставити питання. Буде можливість побачити й уривки з фільмів майстра, поговорити про написання сценарію, вибір акторів, творчий процес, роботу над окремими епізодами, значення фільмів для сьогодення і майбутнього, сприйняття за кордоном, які на сьогодні перспективи у нових фільмів, від чого залежить успіх картини.