05 грудня 2021 нд. 18:00


Rock Battle UA!

150600 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

Нарешті! Довгоочікуваний фінал першого сезону оновленого Rock Battle UA 2020/2021

В ньому беруть участь наступні банди

Шмальгаузенъ

Drum & Tuba Band

Колектив складається з дев’ятьох учасників та виконує оригінальний riot jazz – синтез джазу, фанку та хіп-хопу. “Вишенькою на торті” є яскравий та неповторний фронтмен з Нігерії – Джері. Він має індивідуальну та впізнавану манеру “читки”, також він є автором всіх текстів пісень.

У цьому проєкті не використовується жодного електронного інструмента, лише стовідсоткове живе виконання.
Вибуховий драйв живої музики, оригінальність подачі, свіже звучання та поєднання несумісного приваблює слухачів із абсолютно різними музичними вподобаннями, а також абсолютно різного віку – від дітей, до зрілих людей. Кожен може знайти щось своє та дещо про себе в музиці Drum&Tuba Band.

DRAFT

Що гайз пишуть про себе:

“Ми граємо так, що з Сєрьогіних очей (фронтмена), постійно литять блискавки позитиву. Як результат, після концерту люди просять у нього моб.контакт щоб ще раз побачити його щирі очі. Від Макса (гітариста) вилітають зашкварні й водночас прекрасні продумані соло. У Боді (басіста) Так як треба звучить бас.У Ілюхи (ударника) з головою все в порядку, а подивишся сразу і не скажеш”

Zliva na Pravo

Hard / Alternative / Indie Rock. Гримуча суміш лірики та драйву. Від мурах до вибуху! Музика, під рифи якої в жилах закипає кров, а серце проситься на волю!

Альбом naNOvo – це історія життя в одинадцяти піснях, кожна з яких написана на основі реальних подій… Дебютна, повноформатна, платівка гурту ZLIVA NA PRAVO. Сюди увійшло одинадцять пісень, які були створені у різний час існування команди, однак усі вони отримали нові редакції текстів, та нові аранжування. Три пісні з альбому уже добре відомі слухачам, позаяк виходили синглами: “Я шукав тебе…”, “Історія” та “Дешеве кіно”, що отримало відео двійника, який став початком історії відеокліпів гурту.

ҐЕНЕЗА

Гурт Ґенеза заснований у 2013 році у місті Кривий Ріг. Платформою для створення проекту стала ідея поєднання української народної пісні з важким металом. В репертуарі гурту крім відомих кожному серцю пісень окреме місце займають козацькі думи та повстанські пісні. В 2017 році Ґенеза посіла 1 місце на фестивалі “Червона Рута” у номінації “рок-музика”. В 2019 році гурт став переможцем конкурсу “Музичний Ґерць” на фестивалі Kozak-Фест. Наразі хлопці працюють над своїм першим альбомом і визначають свій стиль як фольк-десь-метал.

Також, зовсім скоро ми оголосимо наших зіркових гостей та жюрі шаленого фіналу від Rock Battle, слідкуйте в соцмережах