Дата: 19.08.2021

Віктор Винник і МЕРІ

Захід вже відбувся

Опис

19 серпня запрошуємо на крутезний вечір з Віктором Винником з гурту МЕРІ в Docker-G pub!

Незвична і чаруюча акустична програма та презентація книжки “90-60-90”!

Про 90-ті роки минулого століття було сказано, написано і відзнято дуже багато. Часи були складними, часом драматичними, але безумовно цікавими. Одна країна закінчилася, і на її уламках постали нові країни з людьми, які багато в чому виявилися не готовими до таких кардинальних змін. Але ми пережили ці часи, вони змінили нас, зробили нас такими, якими ми є сьогодні.

Книга Віктора Винника «90/60/90» – це низка ненудних і не зовсім сентиментальних спогадів про 90-ті від, так би мовити, очевидця та учасника подій. Ті часи припали на студентські роки автора. І він з позиції молодої незаангажованої людини розповідає про них. Книжка багато в чому автобіографічна, щоправда, автор зазначає, що не мав на меті написати автобіографію чи мемуари. Він просто розповів деякі моменти свого тодішнього життя, а також тенденції та речі, які мали вплив тоді, і які зрештою стали ілюстрацією 90-х. Це і музика, і література, і побутові речі, які тоді вважалися нормою, а зараз щонайменше викликають подив.

Автор певен, що про цей період писати просто, оскільки ми вже достатньо віддалилися від нього, але все ще багато пам’ятаємо. Книжка буде цікавою для тих, хто застав 90-ті, бо у тих описах вони зможуть побачити себе. А для покоління 2000-х це чудова нагода довідатися дещо про ті часи і, можливо, зробити для себе якісь висновки…