29 червня 2021 вт. 20:00


Kandur

100400 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

Артист Кандур народився та виріс в Стамбулі, Туреччина. Розпочав свою професійну музичну діяльність в Києві після закінчення університету. У 2013-му році життя завело його до Сан-Франциско, що у Каліфорнії, де він прожив п’ять років, протягом яких виступав на відомих майданчиках та брав участь у фестивалях, їздив у турне та ділив сцену зі своїми музичними героями.

Рок-енд-рольний стиль та відкритий погляд на життя поєднуються у творчості Кандура з любов’ю, втратою, ревнощами, та сильним впливом міст, в яких йому довелося жити. Все це можна почути у його піснях, які він самостійно пише та записує, виконуючи партії на всіх інструментах, окрім барабанів.
Його сольна кар’єра почалася з синглу Did You Ever, що вийшов у серпні 2016-го, слідом за ним, у жовтні того ж року, Кандур випустив Save Me. Згодом, у лютому 2017-го вийшов його перший EP Fantasy, а у червні 2019-го – сингл Rumî. Всі ці композиції артист записав разом з продюсером та інженером Jesse Nichols (White Stripes, Iggy & The Stooges, Ty Segall, Green Day) та барабанщицею Dawn Richardson, відомою з 4 Non-Blondes.
ЕР Fantasy отримав ліцензію та розміщення на шістнадцяти глобальних платформах, які в свою чергу використовували його пісні для Netflix, Discovery, NASCAR and A&E. У 2008-му Кандур отримав нагороду від Miller Music Factory в категорії Альтернативний Рок (Noah’s Ark, Istanbul/TR), у 2010-му – кубок МузТорг (Persona, Київ/Україна). Його музична діяльність була відмічена у друкованій та онлайн пресі по всьому світу, а у 2018-му році Американська профспілка музичних виконавців відзначила Кандура як музиканта з надзвичайними здібностями у мистецтві.

Також він є активним членом Balanced Breakfast та Metalhead Community, консультує музикантів та допомогає зі стратегіями в такій мінливій музичній індустрії.
Зараз Кандур мешкає у Львові, де він продовжує виступати, писати музику та записувати її.