Max Tavrichesky & "Landcruisers"

Вхід вільний.

Опис

24 вересня концерт Max Tavrichesky та гурту Landcruisers в Docker-G pub, у програмі якого несподівані варіації класичних блюзових хітів у стилі funk, boogie та soul.

Вітаємо усіх шанувальників справжнього блюзу та запрошуємо на шалену вечірку з неймовірним драйвом та повною палітрою усіх відтінків та напрямків-від акустичного дельта блюза до міксу блюза з джазом, фанком та роком!

Гурт Landcruisers засновано у 2007 році двома музикантами з Херсона – гітаристом Віктором Донцовим та співаком та харпером Максом Тавричеським. Концепція колективу відрізнялась на той час від загального струму української блюзової сцени – це був незвичний ще на той час фанк. бугі та блюз, подані у власній та впізнаній манері. Так, гурт побував з концертами у клубах та фестивалях у Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Криму а також у Росії,Молдові та Польщі.

Коли до групи приєдналися музиканти з відомого Foxtrott Music Band – басист Олексій Парохненко та барабанщик Євген Чепко – група почала швидко набирати обороти на столичній сцені і вже в 2009-2011 була резидентом таких київських пабів як Docker та Route 66.
Саме незабутні враження чекають на вас цього четверга! І це не реклама, а факт.
Вхід вільний, кухня супер, розташування в п’яти хвилинах від метро Поштова Площа.