Rock Battle UA!

Захід вже відбувся

Опис

Святкуємо Helloween разом з Rock Battle UA!

📣 1 листопада ми знову вриваємось у музичні баталії в Docker-G pub, що на Подолі! Це буде не просто відбір, ми будемо святкувати HELLOWEEN 🎃. У пекельній боротьбі за місце в півфіналі, будуть брати участь такі музичні банди

Mr.Gray

Одеський nu metal/alternative гурт Mr.Gray 7-го вересня представив дебютний міні-альбом «Хто Ми Є?», покликаний повернути до життя звучання nu metal кінця 90-х/початку 00-х. До релізу увійшло 5 треків, на один з яких – титульний «Хто Ми Є?» – гурт на початку року представив дебютний кліп, знятий у slow motion. Найближчим часом музиканти планують випустити ще одну відеороботу та вже опублікували тизер до неї.

Ці треки – про відносини між людьми. Вони розповідають про любов і ненависть, про самотність, про підтримку, взаємоповагу, про падіння і злети, про чесність та зраду. Про всі ті речі, які щодня наповнюють наші життя та змушують постійно відповідати на питання: то хто ми є? – діляться музиканти. Міні-альбом вже доступний на YouTube та Bandcamp гурту, а також на стрімінгових сервісах.

Гурт Mr.Gray був утворений навесні 2019 учасниками різних одеських команд. Хлопці визначають музичний напрям своєї творчості як nu metal із впливом альтернативи 2000-х. Mr.Gray кажуть, що у створенні треків орієнтуються на музичний спадок nu metal команд кінця 90-х/початку 00-х.

Violet Raymoor

Це український музичний проект, матеріал якого класифікується еклектичним теґлайном #dark_synth_rock, #new_wave, #synth_pop, #fairytale_rock, #gothic_rock. Але справжні його витоки варто шукати в старовинних сказаннях, відповідно до яких Violet Raymoor — назва вигаданого міста, небо якого мало фіолетове забарвлення внаслідок загадкової природної аномалії.

Творчою метою колективу є створення містичного звукового полотна, при цьому в якості художнього засобу використовується поєднання електронної музики з рок-основою та етнічними елементами. У січні 2016 р. проект випустив дебютний ЕР, який отримав назву Chapter One: Still Playing Dragons. У листопаді 2018 р. вийшла друга глава історії — Chapter Two: Faces Under Masks.

Серед актуальних досягнень проекту варто виділити участь у фіналі українського етапу Emergenza Festival, що відбувся в клубі Atlas в Києві, та успішні виступи на розігріві у The 69 Eyes і Lord of the Lost.

WentSeat

“Ви чули якісний пост-гранж в Україні? Прослуховуючи всього кілька композицій гурту WentSeat, ви відразу визначите для себе фаворитів в цьому жанрі. Ми ніколи не ставимо музичних рамок, постійно експерементуємо і шукаємо нове”. Пропонуємо насолодитись звучанням та одночасно відірватись!

Досягнення колективу:

  • Фіналісти конкурсу Emergenza 2019-2020;
  • Переможці конкурсу Festival of Ukrainian Alternative Music Video 2020;
  • Переможці відборів на фестивалі Схід Рок та Рок Булава 2020

Ще більше драйву, більше емоцій та суворіший відбір. Зіркові гості! Та ще безліч цікавого для глядачів та учасників!
Серед глядачів ми будемо розігрувати тематичні подарунки, а також багато смачненького , тож не зволікайте, скоріше

Святкуй разом з нами ШАЛЕНЕ ВІДКРИТТЯ!

Партнери :

  • Генеральний партнер – Karabas.com

Партнери та спонсори :

  • UaMusic
  • Twisted Fox Tatto
  • Phat Pictures Production
  • Olga Sosgenko
  •  POHUY

НЕХАЙ БУДЕ ROCK!