Дата: 15.09.2021

Триб'ют «Король и Шут» - «Шут Королеви»

Захід вже відбувся

Опис

Триб’ют «Король і шут»: акустика та презентація авторських пісень від Юрія Вольфа

Що об’єднує Стівена Тайлера, Заз, Боно, Стінга та київського музиканта Юрія Вольфа?

Талант? Так. Неймовірна харизма? Теж вгадали. Впізнаваний почерк виконання? Точно! Та ще – всі ці музиканти починали з виступів на вулиці. Майстерність і унікальний стиль вони напрацьовували незалежно від запитів маркетологів, трендів в аранжуванні та інших вимог моди на те чи се.

Бути собою – найбільша цінність для Юрія Вольфа, який з усією пристрастю закоханий у творчість Михайла Горшеньова та групи «КиШ». Ще на вуличній сцені він почав збирати своїх підірваних фанів, яким вже набридли комерційні триб’юти, позбавлені індивідуальності. Тепер для всіх, хто цінує душу музиканта, помножену на талант і натхнення своїм кумиром, – відкриті двері до великих майданчиків з класним звуком, сценою і баром!

На сцені Юрій Вольф проживає життя героїв пісень і створює оригінальну атмосферу “КиШ”. Але сцена не обмежила пориви душі вуличного музики. Тож у глядачів є відчуття того, що вони потрапили на авторський концерт, де фішки Юрія запалюють присутніх у залі та органічно вплітаються в твори Горшеньова.

Акустична програма триб’юта «КиШ» та презентація авторських пісень Юрія Вольфа – це особливий концерт-перфоманс. Оскільки Юрій Вольф – відданий прихильник таланту Михайла Горшеньова та Андрія Князєва, тож і програма київського музиканта є продовженням творчості КиШ. На його концерті слухачі занурюються у ті далекі часи, щоб знову відчути драйв улюблених пісень і разом заспівати безсмертні хіти «Короля и Шута». На цьому концерті ви почуєте презентацію нових пісень – Ангел і т.д., виконаних Юрієм Вольфом під гітару.