Дата: 05.07.2022

«BLUES for ЗСУ» з Максом Тавричеським

Мероприятие уже состоялось

Отпраздновать день рождение в Докере!

Описание

Iм’я Max Tavrichesky серед українських поцінувачів якісної та безкомпромісної музики вже більше ніж 20 років пов’язують з блюзом. І це не випадково, адже окрім концертніх турів людини-оркестра Україною та Європою,,він організовує єдиний у країні фестиваль блюзу, найстаріші київські блюз джеми, українські тури американських та європейських майстрів жанру. Він відкривав концерти Гая Девіса (Guy Davis), Джона Неметта (John Nemeth), грав у спільних проектах з Китом Данном (Keith Dunn), Біг Крік Слімом (Big Creek Slim), Робертом Лайтхаузом (Robert Lighthouse), Деніелом Жанрено (Daniel Jeanrenaud), Уиллом Джейкобзом (Will Jacobs),Шаной Уотерстаун(Shanna Waterstown) та усіма відомими представниками української блюзової сцени, серед яких Ivan Blues, групи Друге Дихання та Night Block.

Відомо, що Макс може адаптувати до блюзу будь-яку пісню зі свого доробку, що складається з більш ніж 400 композіцій.

На його концертах можна почути пісні таких гігантів Дельта блюзу як Robert Johnson, Charley Patton, Blind Willie Johnson, тітанів чикагського блюзу Muddy Waters, Sonny Boy Williamson II, Little Walter, Howlin’ Wolf, легенд рітм-н-блюзу Freddie King, Otis Rush, John Lee Hooker, B.B.King, блюзові версії пісень The Doors, ,Bob Dylan, The Beatles, The Rolling Stones, Chris Rea, Dire Straits , а також авторські пісні англійскою.

Грає Макс одночасно на гітарі, тамбурині, губних гармоніках та співає. Окрім більш ніж 200 концертів на рік по усіх куточках України, Макс приймав участь у таких відомих сучасних українських фестивалях як Alfa Jazz та Art Jazz Cooperation.

Шалена енергія, глибоке почуття та повага до матеріалу, несподівані версії відомих пісень — все це чекає вас на концерті!

Boom Boom (J.L.Hooker) https://www.youtube.com/watch?v=T0FK03WlGeg

Freight Train (E.Cotten) https://www.youtube.com/watch?v=mWMfNIEXRUE

Messing With The Kid (M.London) https://www.youtube.com/watch?v=xUtgW8WDT24

Dniproboogie (M.Tavrichesky) https://www.youtube.com/watch?v=kREnai6hhQ8