“Max Tavrichesky and LANDCRUISERS”

Мероприятие уже состоялось

Отпраздновать день рождение в Докере!

Описание

Вітаємо усіх шанувальників справжнього блюзу та запрошуємо на шалену вечірку з неймовірним драйвом та повною палітрою усіх відтінків та  напрямків-від акустичного дельта блюза до міксу блюза  з джазом, фанком та роком!

Цього вечора для вас заграє гурт LANDCRUISERS, у програмі якого несподівані варіації класичних блюзових хітів у  стилі funk, boogie та soul.

Гурт Landcruisers засновано у 2007 році двома музикантами з Херсона – гітаристом Віктором Донцовим та співаком та харпером Максом Тавричеським. Концепція колективу відрізнялась на той час від загального струму української блюзової сцени – це був незвичний ще на той час фанк. бугі та блюз, подані у власній та впізнаній манері. Так, гурт побував з концертами у клубах та фестівалях у Дніпрі, Запоріжжі, Одесі,  Криму а також у Росії,Молдові та Польщі. Коли до групи приєдналися музиканти з відомого Foxtrott Music Band – басист Олексій Парохненко та барабанщик Євген Чепко – група почала швидко набирати обороти на столичній сцені і вже в 2009-2011 була резидентом таких київських пабів як Docker та Route 66. Саме незабутні враження чекають на вас цього четверга! І це не реклама, а факт.

Вхід вільний, кухня супер, розташування в п’яти хвилинах від метро Поштова Площа.