Сонячна Машина

Захід вже відбувся

Опис

Гурт “Сонячна машина” презентує свій перший студійний альбом “Ти в мене є”, а також ігрове відео режисера Мікі Хайкіна на одну з пісень з альбому. Головну роль у цій кінострічці зіграла Анна Заклецька.

“Сонячна машина” у складі Андрій Войтюк, Орест Криса та Євдоким Решетько виконають пісні з альбому і не тільки. Спеціально запрошені зірки Соня Сотник та Анна Заклецька допоможуть музикам відтворити атмосферу альбому наживо. Складовими частинами альбому “Ти в мене є” є пісні та діалоги-інтермедії, що мають свої власні міні-історії. Це відновлення традиції прослуховування музики не окремими піснями, а цілим альбомом, як одним великим твором зі своєю історією.

В записі музики до альбому та інтермедій брали участь Соня Сотник, Анна Заклецька (Ганна Бездоганна), Євдоким Решетько, Сергій Тягнирядно, Володимир Некрасов, Дмитро «Бобін» Александров, Марк Токар.
В музичному оформленні інтермедій звучать твори Антоніо Вівальді, Вольфганга Амадея Моцарта, Гектора Берліоза у виконанні професійних колективів України – Камерного ансамблю «Камерна академія» під керівництвом Анатолія Баженова та Національного Академічного Симфонічного Оркестру України під орудою Володимира Сіренка.

Тексти пісень розкривають широку палітру людських емоцій. Тут і вірші ветерана АТО Максима Музики, і поезія молодих поетів Томаша Деяка та Андрія “Вар’ята” Білецького. Іронічні, майже анекдотичні тексти Андрія Войтюка та Ореста Криси. Канонічний біблійний текст «Книга Екклезіастова».

Гурт “Сонячна машина” – музична формація без жанрових та стилістичних обмежень. Головним критерієм у підході до музикування є бажання дати слухачам радість від музики. Бо музика, на думку учасників гурту, є універсальною мовою зрозумілою всім і кожному.

Колектив почав працювати у 2015 році. У гурті грають:

  • Орест Криса (альтист Національного симфонічного оркестру, учасник акустичного дуету “Діля і Орест”, гурту “Татхагата”, автор проекту “Тричі/Понеділок”),
  • Андрій Войтюк (“Очеретяний Кіт”, “Zapaska”, “Плач Єремії”, Alan Silson Band (ex.Smokie) (session) та ін.),
  • Євдоким Решетько (“Гурт-Йо-Гурт”, “Er. J. Orchestra”, “Jack Frost”, Соня Сотник та ін.)

Всі учасники гурту є одночасно авторами музики та слів, виконавцями та мультиінструменталістами. Їх об’єднали бажання експериментувати в різних жанрах та стилях, створювати свою музику та виконувати добре відомі улюблені пісні.