Великий київський концерт гуртів Season of Melancholy та BAD PIT в турі Україною

Дата: 17.10.2018

Початок в 20:00

Купити квиток

Вартість квитків

  • 100 ₴, 
  • 125 ₴, 
  • 150 ₴, 
  • 1050 ₴

Дізнатися інформацію і забронювати столик:

050 358-55-13
044 537-13-40

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Програма заходу

20:00 - Великий київський концерт гуртів Season of Melancholy та BAD PIT в турі Україною 22:30 - Ток И Ветер

Опис

17 жовтня – великий концерт гуртів Season of Melancholy та BAD PIT в Docker Pub.

Season of Melancholy та BAD PIT – яскраві представники молодої музичної хвилі України. Музиканти вірять в те, що поганої погоди чи умов для музики не існує. Холодна осінь та зливи – саме той «Bad Season» для особливих емоцій і відчуттів!

Season of Melancholy – гурт з Києва, що грає в стилі romantic metal. Їх пісні сповнені драйву, емоцій і меланхолії. Пісні Waves of Time, Seven Butterflies, Cry For Me, Needle Numb та інші композиції неодноразово лунали в стінах київських клубів та на концертах по всій Україні. Гурт є одним із хедлайнерів фестивалю «Рок Булава». Всього за свою історію Season of Melancholy відіграли більше сотні концертів. У 2018 році гурт стає переможцем у півфіналах одразу двох міжнародних музичних конкурсів: W:O:AMetal Battle та Ostring Metal Contest. Попереду – робота над альбомом та нові виступи.

Гурт BAD PIT, що грає у стилі Electronic Alternative Metal, був створений у 2015 році учасниками кількох київських команд – Спалахнув Шифер (DeShifer), SADA, Sol Inside, Vanilin та Иллария. Сингли The Way і Stay The Night ротуються на радіо, а live-кліп на Stay The Night ротується на телеканалі A-One. 2017 рік починається зі спільного українського туру з DeTach, а вже влітку гурт бере участь у фестивалях Рок-Булава 2017, Molfar Rock Fest, Snow Summer Fest, DailyMetal Fest і Forpost Medieval Festival. 2018 рік стартує з серії клубних концертів, серед яких – спільний виступ з французькими альт-рокерами The FlyingBrigs. Восени BAD PIT планують вихід альбому та офіційних відео.

Цієї осені обидва гурти відправляються в перший тур Україною BAD SEASON. Їх музика запалює тисячі сердець. Приходь та переконайся!