Дата: 23.08.2018

Юркеш. Рок-епатаж Party до Дня Народження Докер Пабу!

Мероприятие уже состоялось

Описание

Гурт “Yurcash” cтворений в думках і фантазіях Юрія Юрченка, він же Юрій Нечистяк, він же Юрко Юрченко у 2004 році в Москві,в районі Бірюльово, де він на той час жив і працював аранжувальником та композитором, шукаючи себе по світу після гучної слави на Батьківщині в буремних 90-х.
Після повернення до України ніхто і гадки не мав, що слащавий хлопчина з “ласкавомаєвським” присмаком може створити рок-гурт, що невдовзі стане хед-лайнером найвідоміших рок-фестивалів. Взагалі, якщо подивитись на творчу долю співака, композитора, аранжувальника та мультиінструменталіста Юрія Юрченка то явних порівняь із українськими чи світовими музикантами взагалі то і важко відшукати. Досягнувши апогею популярності, ставши найкращим співаком та гастролером в кінці 90-х, як поп-співак у 1999 році Юрій за власним бажанням на піку популярності закриває проект ”Юрко Юрченко” і на 5 років бере творчу паузу.
Прем’єра рок-гурту гурту “Yurcash” відбулась на Національному відборі до Євробачення, де вони із піснею “Патріот” посіли третє місце. Хоча в кулуарах та розмовах із продюсерами стало відомо, що саме гурт “Yurcash” переміг за підсумками голосування. Хоча на Євробачення поїхали сумнозвісні “Гринджоли”.
Стиль гурту також важко окреслети одним словом, хоча самі музиканти, облегшели роботу музичним критикам назвали цей музичний коктейль досить громоздкою назвою — «Інтелегентно-інтелектуальний панк-рок з Елементами. Гумор та сатира». І в поняття “Елементи» включаються усі відомі та невідомі стилі у музиці. Саме такий коктейль могли спостерігати глядачі Х-Фактору-8 на телеканалі СТБ в кінці 2017 року, де несподіванно для всіх гурт “Yurcash” після чергової паузи представив на суд глядачів оновлений склад гурту та абсолютно нове бачення своєї творчості в цілому. Майже кожен номер гурту потрапляв у тренди youtube та набирав найбільшу кількість переглядів та коментів.
В підсумку гурт став суперфіналістом та посів друге місце, але на цей раз такий результат досить серйозно обурив глядачів шоу, що були не згодні із голосуванням та самі організували нечуваний і небаченний до цього флеш-моб у вигляді прямої матеріальної допомоги для гурту.
За час існування гурту створено 2 альбоми, відзнято 7 відеокліпів. Заслужений Артист України Юрій Юрченко також відомий своєю співпрацею, як композитор та аранжувальник з багатьма відомим та популярними виконавцями України та Росії.
Пісні Юрія виконують Філіп Кіркоров, гурт «Неангели», Андрій Данилко, Лоліта, Ольга Юнакова, Марина Одольська, Марія Яремчук, Віталій та Світлана Білоножко, Андрій Князь Катя Бойко.
2013 року пісня «Я», слова і музику до якої написав Юрій Юрченко, у виконані російської співачки Лоліти отримала диплом престижної премії «Золотий грамофон» (Росія) та телевізійного фестивалю «Пісня року» (Росія). А 2014-го через початок війни Юрій повністю відмовився від гастролей та співпраці із російськими виконавцями, виступаючи тільки у зоні АТО та у військових госпіталях.
У 2016 році на честь 20-річчя творчої діяльності вийшов в світ сингл та однойменний відеокліп «100 секунд Vесни».
Дві пісні «Monster Song» та «I love you» написані Юрієм спеціально для шоу «Дім таємничих пригод», що з великим успіхом пройшло в м. Києві.
Із піснею “Stop killing Love” “Yurcash” брав участь у Національному відборі до Євробачення-2018.
Гурт “Yurcash” штурмує нові медіа простори і з свіжими силами та з надією на краще музиканти постійно розвиваються і готові і надалі дивувати вишукану і не дуже публіку.