Чумацький Шлях

Захід вже відбувся

Опис

19 листопада гурт Чумацький Шлях (CH.SH.) в Docker Pub!

Ці хлопці молоді, гарячі і мега талановиті! Їх стиль так просто не опишеш… Це суміш українського народного мелосу з сучасною важкою рок музикою, яка в той же час використовує етнічні мотиви і інших народів світу. Ну як вам? 🙂

Під час своїх виступів вони створюють неймовірне рок-шоу, що супроводжуються незвичайними образами, шаленою енергетикою і неймовірними емоціями.

Важкі гітарні рифи, речитатив, динамічні приспіви, етнічні мотиви – кожен хто прийде на концерт отримає незабутні враження і заряд енергії.

Свою історію існування група почала з 2008 року в Хмельницькому. За цей час вони взяли участь у багатьох українських та зарубіжних фестивалях, накопичили значний ряд шанувальників і постійно розвивалися. З самого початку група починала, як етно-фолк-рок, і, з часом, в результаті численних експериментів, стиль групи модернізувався в більш сучасне альтернативне і прогресивне рок-звучання, з елементами фольклорних мотивів різних країн світу (Folk Alternative Metal).

У 2019 році гурт Чумацький Шлях потрапив у п’ятірку кращих молодих метал гуртів світу, посівши 4 місце на W:O:A Metal Battle 2019 на одному з найбільших фестивалів у світі Wacken Open Air , який проходить у Німеччині.