Дата: 27.01.2021

ENTREE

Захід вже відбувся

Опис

27 січня український рок гурт ENTREE в Docker pub!

ENTREE чесна музика для кожного!

Гурт раніше відомий під назвою Н.Три, а також «Нечто Третье» та «Антре»). Декілька разів склад учасників гурту змінювався та його ідейною основою завжди були двоє людей:

  • Олексій Шманьов — вокаліст, саундпродюсер, автор «останніх» текстів пісень, композитор, звукорежисер. Крім того Олексій з 2013 по 2019 року був вокалістом українського гуцул-метал гурту KARNA.
  • Євген Касьяненко — гітарист, композитор, музична ідея пісень. Також Євген лідер та гітарист сумського гурту DkDance.

Олексій Шманьов про ENTREE: “Я називаю роком народження 2004-й, тоді відбулася перша репетиція гурту, який носив назву Н.Три. Але кожен альбом виходив під різною назвою гурту: не могли з нею визначитися, були маніпуляції зі складом. Потім наші шляхи з гітаристом гурту Євгеном Касьяненком розійшлись. Змінили стиль і назву на Антре. Тоді я сам почав писати пісні. Якийсь час Н.Три була досить відомою групою, трохи ротувалася на музичних каналах, навіть на М1. А зміна назви на Антре вплинула на популярність, і група розпалась.

Пізніше мене запросили в Karna, ми почали писатись, гастролювати, збираємо величезні зали, знімаємо кліпи. Але це все-таки музика трохи іншого формату, я завжди любив щось більш романтичне, мелодичне, з красивими гармоніями. Karna — це більш драйвова музика, Entree — ліричніша. Я відчув, що маю музику, яку не можу викласти в Karna, тому робити свій проект стало необхідним. На той час вже помирився з Женею, і він сказав: у нас є гарні пісні, давай щось запишемо. Тож почав потроху робити записи.

Я багато чому навчився у роботі з Karna, опанував технічні моменти, яких раніше не розумів і навіть не помічав. І мої нові записи почали виходити зовсім по-іншому, не так, як раніше. Мені так сподобалося, що в Entree я можу робити що завгодно — танцювальну пісню, важку, депресивну або ще якусь, тобто як захочеться, так и повертаю. Звичайно, ще й домовляюся з Женею, але я стою у цього керма і повертаю, куди хочу. Це для мене дуже важливо, бо виливаю туди всі накопиченні емоції, які не міг вилити у Karna.”

Багато можна писати як про Олексія, так і про сам гурт, але краще прийти на їх концерт 27 cічня і віднайти для себе щось своє!

https://www.youtube.com/channel/UCeB-IXHyy3GnWPGLgDNAMSg