Медовий Полин

Захід вже відбувся

Програма заходу

- Медовий Полин - “Rebel Rocks”

Шановні Докери!

В період з 20 по 30 грудня онлайн продаж квитків на концерти буде здійснюватися тільки на місця за баром і у фан-зоні. З приводу придбання квитків за столом – звертайтеся до адміністратора, за тел.: 050 358-55-13

Дякуємо за розуміння!

Вітаємо з новорічними святами!

Опис

Гурт МЕДОВИЙ ПОЛИН, це – НАРОДНИЙ ПАНК у всій його красі. Швидкі танцювальні ритми в поєднанні з народними мотивами, веселі мелодії і прості, зрозумілі тексти.  Все це замішано разом з драйвовою гітарою, душевним акордеоном і колоритними співами. Мішають то всьо до купи четверо хлопців: Костянтин Дунець – бас-гітара, Юрій Корсун – гітара, Назарій Ярошинський – акордеон, Андрій Дунець – барабани.

Гурт заснований у 2007 році в місті Борщів на Тернопільщині.  Лауреати фестивалю «Червона Рута» ,також учасники таких фестивалів: «Файне Місто»-Тернопіль, «Захід»-Львівщина, «Республіка»-Хмельниччина, «Drive for Life»-Івано-Франківщина, «Дорога на Січ»-Черкаси, «Самар-Дінпро-Фест»-Дніпро, «Козацька Столиця»-Полтавщина, і т п. Також неодноразово відвідали з концертами такі міста, як Київ, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Кам’янець-Подільський, Черкаси і т п не рахуючи купи сіл і містечок.

Посилання на відео:

Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=7pj8YpEn_B0

Посилання на аудіо:
https://soundcloud.com/medovyi-polyn

Сторінки у соціальних мережах :

Facebook

https://www.facebook.com/Medovyi-Polyn-Band-1495251717442761/?pnref=lhc

Instagram
https://www.instagram.com/medovyipolynband/