OT VINTA

Захід вже відбувся

Опис

Навіть закоренілі сноби та зануди не всидять під їхні бойовики «Дарма я наївся цибулі», «Рок-н-рол для черепах», «Бабина тумба», «Дриґ-тин-димба», «Кобила», «Накурила Баба Журавля». OT VINTA – український гурт, в якого є прихильники по всьому світу, від Японії до Голландії. Секрет їх успіху простий: фірмовий стиль «укр-а-біллі», драйв, гумор та купа позитивної енергії. Цей коктейль жодного не лишає байдужим!
А почалося все 1994 року, коли Юрій Журавель здійснив свою давню мрію – зібрав гурт. Троє молодих людей з Рівного з коками та контрабасом вирішили співати українською мовою, ламаючи правила та канони традиційного рок-а-біллі. Це одразу ж виділило їх на тлі інших гуртів цього напрямку, проте на перших порах завдавало чимало проблем. Але невдовзі колорит групи допоміг подолати існуючі в той час стереотипи, а її стиль, що не вписувався в рамки класичного рок-а-біллі, отримав назву «укр-а-біллі». В ньому OT VINTA замість звичного кантрі сміливо почали використовувати український фольк. До того ж зовнішній вигляд, поведінка на сцені, костюми та ексклюзивний електро- КОЗАБАС (український народний інструмент) додали оригінальності і сплутати їх з якимось іншим гуртом стало просто неможливо. Це перший випадок використання електричного козабасу взагалі, та у рок-музиці зокрема.
Розпочавши активно гастролювати з кінця 90-х, OT VINTA не збавляють обертів. Без їхньої участі не обходиться жоден великий фестиваль в Україні: «Нівроку», «Рок Січ», «Підкамінь», «Славське Рок», «Захід», «Бандерштат» та інші. В останні роки OT VINTA також є частими гостями в Європі – украбілли грали в Словаччині на фесті Hodokvas, в Голандії на Zwarte Cross Fest, Lowlands, були хедлайнерами Visagino Country в Литві та Campus Fest в Німеччині, а в Польщі стали єдиним представником від України на одному із найбільших міжнародних фестивалів Європи – “Sopot ТOP OF THE TOP” в 2012 році. На “Sopot ТOP OF THE TOP” OT VINTA представили свій хіт про велосипед Україна – “У мене між ногами Україна” з альбому «Потом і кров’ю».
Природжені актори та шоумени (всі учасники групи до того як взяти в руки інструменти були акторами дитячого театру), «гвинти» відомі не тільки як музиканти. OT VINTA також грають в театрі. Вистава «Свинарі», в якій вони берали участь всім складом, отримала міжнародну премію ЛіхтArt 2010. Влітку цього ж року OT VINTA взяли участь в першому українському Red Bull Flugtag. Політ їхнього екіпажу на черепасі власного дизайну та виробництва став родзинкою Дня шалених польотів в Києві і потрапив до новин австралійського телеканалу TEN.
Отаннім часом гурт відкриває для себе нові континенти і активно гастролює на території США, Канади та Ізраїлю.

Склад:
Юрій Журавель – вокал, гітара, банджо, губна гармошка, музика, тексти, стиль
Віктор Пилипчук – вокал, гітара,укулеле, сопілка
Володимир Загиней – вокал, козабас
Сергій Мирончук – барабани, перкусія

Дискографія:
CD «Дритиндимба» (2003)
CD «Дарма я наївся цибулі» (2005)
CD «Попереду» (2006)
CD «Дупотряска» (2007) CD «Потом і Кров’ю». (2011) CD «Пілотка» (2014)

Кліпи: «Не мала баба клопоту…» (2002), «Дарма я наївся цибулі» (2006), «Опля-картопля» (2006), «Попереду» (2007), «Бабина тумба» (2008), «Пісня конвалій» (2009), «Не піду» (2010), «Люблю» (2010) , «Накурила баба журавля» (2012), «У полі край села»(2014), «Кохайтесь, чорноброві»(2015), «Hells Bells»(2015), «Наші хлопці на війні»(2016), «Ми Коло» (2016)

Контакти:
Official site:www.ot-vinta.com
http://www.youtube.com/otvintaTV
http://twitter.com/OTVINTABAND
http://www.facebook.com/OVINTABAND http://vk.com/otvintaband
https://itunes.apple.com/ua/artist/ot-vinta/id445887237
https://soundcloud.com/ot-vinta-band
https://otvinta.bandcamp.com