24 грудня 2023 нд. 19:00


Пісні Скрябіна - Band Crazy Night

125150 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

24 грудня в Docker pub нетлінні хіти Скрябіна у виконанні харизматичних Crazy Night (Сергій Хіцун, Віталій Драбанюк) дуетом в дві гітари.
Ексклюзивна подія в пам’ять про Андрія Кузьменка та на підтримку книги “Люди як кораблі”, приходь!
Придбана при вході книжка буде враховуватися як квиток на концерт

У 2015 році не стало українського співака, композитора, поета, письменника, телеведучого, продюсера, актора та лідера гурту «Скрябін» – Андрія Кузьменко. Та його пісні живі й не втратили актуальності. Зараз вони набули нового значення. Його пісня «Сука війна» – стала виразом болю усього українського народу. Пісню «Мамо» полюбили іноземці. Жартівливі пісні підсилюють незламний дух українців, а ліричні – нагадують, заради чого ми боремося. Тому варто співати пісні Кузьми й не забувати їх автора.
Колись про всіх нас говоритимуть у минулому часі, але не про Кузьму Скрябіна. Добре знаний вислів, що найкращі йдуть першими, але видатні – не йдуть ніколи. Так і Кузьма щодня говорить із нами текстами своїх пісень, аудіокнижками, записами телепрограм та інтерв’ю… Андрій Кузьменко був винахідником, адже серед найкращих винаходів людства – це книжки, музика й фільми.
Саме задля збереження пам’яті була видана книжка «Люди, як кораблі», яка з’явилася за сприяння композитора театру та кіно Романа Загороднюка, продюсера Наталії Галаган та кінокомпанії «Пліч-о-пліч» та благодійного фонду імені «Кузьми Скрябіна», одним із видів діяльності яких є промоція української культури та мистецтва, а також збереження пам’яті про популярного українського співака Андрія Кузьменка.

За додатковою інформацією щодо купівлі книги звертайтесь за номером: +30 067 920 88 37 – Наталія
info.plichoplichdistribution@gmail.com