19 березня 2021 пт. 19:00


Фома та гурт «МАНДРИ»

175275 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

25 РОКІВ НА СЦЕНІ!

19 березня в Docker pub прогримить святковий концерт культового українського гурту “МАНДРИ” та Фоми!

Гурт “Мандри” поєднує в собі багато різноманітних музичних стилів, зокрема реггей, рок, блюз та певні елементи романсу.

Вже 25 років його актуальність залишається незмінною! Музика гурту зростала і видозмінювалась, “дорослішала” – від пісень романсеро, закоханого у свою ніжну королеву, до композицій «Не спи, моя рідна земля» і «Гради вогняні»

“Romansero” (“Романсеро про ніжну королеву”)

«Гради вогняні»

Живий звук та дивовижна музика чекають на відвідувачів дійства! Крім того, гурт презентує нові пісні з проекту “Батярський Chanson” та з альбому “До Весни”

Белла гарячий, як літня спека + віскі з ромом . . super song 

БЕЛЛА – танцювальний трек з пікантним текстом, який фронтмен Мандрів Сергій Фоменко називає сучасним “батярським шансоном”, записаний як мікс двох музичних стилів – східно європейського ретро діксіленду та циганського джазу “мануш”.
Історію кохання сучасного українського батяра з загадковою Беллою, чуттєво заспівали власне автор пісні – Фома та Поліна Шмельова!
Циганську гітару записав відомий український музикант з ромським корінням, лідер гурту “ Gypsy Lyre” Геннадій Бондар. Партію акордеону – кримсько-татарський музикант Шевкет Зморка. Партії труби і тромбона – Олександр Пришиба та Олексій Саід Сагітов, а бас–гітари Сергій Чегодаєв.

Не пропустіть!