Iгор Завадський (Концерт до Дня Народження)

175275 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

ІГОР ЗАВАДСЬКИЙ (кнопковий акордеон) Концерт до Дня народження

26 січня 2021 року 19:00

  Традицію проводити у Києві святкові концерти у власний День народження акордеоніст Ігор Завадський розпочав ще 20 січня 1998 р. Відтоді щороку саме в цей день, 20 січня, концерт відбувався, не зважаючи ні на що. Але цього разу, на жаль, доведеться трохи відійти від традиції і, через карантинні вимоги, провести концерт не 20, а 26 січня. За традицією на такі концерти Ігор готує творчі експерименти і запрошує виступити артистів та творчі колективи з України та інших країн світу. Зазвичай програму концерту Ігор тримає у таємниці, але кожного разу дивує своїх глядачів сміливими творчими експериментами! Вперше на концертах Ігоря ведучим буде Андрій Куликов (директор “Громадського радіо”, раніше – ведучий політичного ток-шоу “Свобода слова” на ICTV). Концерти у День народження Ігоря Завадського відбувалися у різних залах Києва: Палац “Україна”, Жовтневий палац, Театр оперети, Будинок офіцерів, Національна філармонія, Будинок учителя, Будинок актора… Цього разу вперше концерт відбудеться у Докер-Паб на Богатирській, 25.

  Коротка довідка про артиста. Ігор Завадський – заслужений артист України, переможець міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Ірландії, Іспанії; володар «Золотої медалі» (Франція); єдиний у світі володар трьох найвищих призів міжнародних конкурсів акордеоністів «Золота ліра» (одна – Італія та дві – Ірландія); перший український музикант, який потрапив до Книги рекордів Гіннесса (Канада); перший український акордеоніст у Книзі рекордів України, як єдиний володар 3-х “Золотих лір” – головних призів міжнародних конкурсів акордеоністів.

Майже 1500 сольних концертів Ігоря відбулося в Україні та 24 країнах світу.

З 2001 по 2019 рр. – записані та видані колекційно-подарунковим накладом 15 музичних альбомів (22 СD), а також 3 DVD з концертами Ігоря Завадського з київських залів (Театр оперети, Міжнародний центр культури і мистецтв, Палац «Україна»). З початку 2020 року веде авторську програму “Акорди з Ігорем Завадським щочетверга” на “Емігрантському радіо”.