Дата: 06.02.2022

REGGAE PARTY

Захід вже відбувся

Опис

6.02.2022 Докер паб відзначить день народження Боба Марлі!

6 лютого 1945 на Ямайці народився легендарний виконавець реггі Боб Марлі.Музикант, правовірний растаман і пророк растафаріанства, друг ефіопського принца і людина, чия музика до цього дня надихає мільйони людей по всьому світу. Боб Марлі дав музиці реггі нове звучання, і завдяки йому цей напрямок до цих пір користується величезною популярністю. Його музика справедливо вважається «музикою щастя».

Широку популярність Бобу Марлі принесли такі хіти як Sun Is Shining, No Woman No Cry, Could You Be Loved та інші. Крім того, знаменитий фотопортрет усміхненого Боба Марлі став фактичним символом панафріканізма.

На честь дня народження великого музиканта на Ямайці щорічно проводиться масштабний концерт Bob Marley Birthday Bash.

Всі шанувальники реггі в цілому і творчості Боба Марлі зокрема, можуть насолодитися улюбленими мотивами на концерті присвяченому 77-річчу Боба Марлі« який пройде в Києві 6 лютого в Докері на Богатирській 25.

В концерті візьмуть участь декілька виконавців

“Тріо Макса Ватутіна”

Гурт був заснований у 2010 році і з тих пір став широко відомим на українській блюзовій сцені, приймав участь у великій кількості міжнародних та місцевих блюзових та джазових фестивалях по всій Україні. Частіше гурт можна зустріти із концертами в клубах та пабах, де взаємодія із слухачами набагато тепліша. Стиль гурту можна охарактеризувати як ритм-н-блюз з великою часткою фанку, соул, року, реггі та джазу.

Музиканти приділяють велику увагу своїм аранжуванням, щоб музика яку вони виконуєть, звучала оригінально та яскраво. Гурт виступить із відомим музикантом – піаністом, Ердемом Фанкетоном із Туреччини, який запам’ятався українському слухачу, своєю участю у великих міжнародних блюзових фестивалях.

“Граючи Паузи” 

Це забуті технології акустичного фолк-року. Це депресія оптимізму, ритмічні синкопи, сумний гумор та критика критики.

Граючи Паузи зібрали на перший погляд несумісне у рок музиці – гумор та філософію, неземну красу фронтмена та глибоку поезію, сопілку та Гєну, позитив та такого скрипаля, який зможе зробити ваше серце знову живим!

https://www.youtube.com/user/we2seek/videos