18 серпня 2024 нд. 19:00


Гурт Скрябін & Юрко ЮРКЕШ Юрченко. До Дня народження Кузьми

475650 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

📢 18 серпня пам’ятний вечір на честь неповторного Кузьми Скрябіна в Docker pub! Десятки найкращих та найулюбленіших хітів лунатимуть у виконанні гурту “Скрябін” разом із солістом Юрком Юрченко 🤟🎤🇺🇦
Приходьте!
Усі найрідніші пісні, усі найближчі люди, і, як завжди це буває у Докері – близько, невимушено, та справді по-Скрябінськи.

За минулий рік під час виступів Скрябін та Юркеш було зібрано понад 5 мільйонів гривень для українських військових.
Пісні Андрія навіть після його смерті роблять добрі справи ❤️
Спи собі сама .. мам.. сука-війна!.. люди, як кораблі!… Сам собі країна! Його пісні стали саундтреком нашого життя. А живі концерти гурту Скрябін – були і залишаються тим островом щирості, потужності, і глибокої любові української душі. Живий концерт гурту Скрябін – це кілька годин, що перезавантажують до заводських налаштувань. Це два десятка пісень, що знов нагадують, для чого і завдяки чому.Приходьте, заспіваєм рідних, щемних, отих, які можна і танцювати і плакати… Андрієвих пісень.Обіймемось, сфоткаємось, задонатимо.Ваші Льоша, Вадос, Костік і Юрко!Бо хто не з нами – той нехай….
Гурт Скрябін – музиканти, що ділили сцену із Андрієм Кузьменко останні його 15 років. Вони зіграли разом із Андрієм понад тисячу концертів, записали більше 100 пісень разом. Колектив продовжив концертну діяльність після загибелі Андрія Кузьменка на прохання численної аудиторії прихильників та за підтримки сім’ї Кузьми.На концертах гурту музиканти виконують пісні у тому ж звучанні, як вони звучали за життя Андрія. Разом із музикантами виступає, виконуючи вокальні партії, відомий артист Юрій Юрченко (Yurcash), який так само, як і Андрій, колись отримав свою першу взнаваність з відомого молодіжного хіт-параду «Територія А»
Усі концерти Скрябін&Юркеш мають на меті благодійну ціль – збір коштів для реалізації перемоги.
Скрябін – це його пісні.
Скрябін – це його шанувальники.
Скрябін – це його музиканти.
Скрябін – це сім’я.

Гурт Скрябін – єдиний музичний колектив, який являється офіційним представником творчості Андрія Кузьменко і виступає згідно ліцензійного договору щодо використання авторських прав.