26 травня 2021 ср. 19:00


ZBS Band

175250 грн

УВАГА! За наближенням дати проведення концерту, вартість квитків збільшиться

Опис

ZBS Band – український гурт, який здобув перемогу в дев’ятому сезоні талант-шоу «X-Фактор».

Створили його Богдан Буйлук та Владислав Оніщенко, навчаючись на «акторі театру і кіно» в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

До створення гурту Буйлук та Оніщенко не дружили, але після спільної роботи на одній сцені київського театру «Золоті Ворота», їхній художній керівник запропонував їм зробити власний концерт після вистави. Той їх одразу побачив в одному дуеті, оскільки Оніщенко начитував вірші, а Буйлук співав «стьобні пісні». Ідея назви гурту «ZBSband» прийшла не одразу, як Буйлук поясни назву «Золоті Boys Show Band» (Золоті Бойс Шоу Бенд)

Влітку 2018 року «ZBSband» брав участь у кастингу дев’ятого сезону «X-Фактор» у Маріуполі з авторською піснею «На морозі». Отримавши чотири «так» від суддів, вони потрапили у тренувальний табір, де гурт виконав пісні гурту «5’nizza» та Сергія Бабкіна, згодом вони змогли потрапити у прямі ефіри у складі команди співачки NK. У прямих ефірах «ZBSband» виконали не лише популярні хіти гуртів «Руки Вверх», «Братья Грим» та Сергія Бабкіна, але й власні авторські пісні. Також «ZBSband» разом з Monatik виконали його хіт «Важно». У суперфіналі Буйлук та Оніщенко заспівали авторський сингл «Птицы» та кавер на «Пацик хоче у Львов». 29 грудня «ZBSband» стали переможцями дев’ятого сезону шоу.

17 травня 2019 року відбувся реліз дебютного альбому «Аудиотеатр» гурту, презентація якого відбулася 13 травня на імпровізованому квартирнику. Всього в альбом увійшло 11 акустичних пісень, частину з яких вони вже виконували на «Х-Факторі», серед яких «На морозі», «Птицы», «Будь, що буде» та «Медийность». Альбом був записаний в унікальному жанрі, який поєднує театр та музику, тож кожна пісня супроводжується звуками квартирника, концепт якого ліг в основу дебютного альбому.